Filip Malý

Jmenuji se Filip Malý a jsem profesionální kameraman, fotograf a kouzelník.

Světu kouzel jsem propadl již v šesti letech, kdy jsem ve škole viděl vystoupení kouzelníka a chtěl jsem umět to samé, co on. V ten samý rok jsem do ruky poprvé dostal fotoaparát a poté i videokameru. Od té doby se focení a videotvorba staly mým velkým koníčkem a již na základní škole jsem režíroval, točil a stříhal krátké hrané filmy se svými kamarády. Postupem času jsem se začal svým koníčkům věnovat naplno a staly se nejen mou vášní, ale také obživou. Věnuji se především focením portrétů a natáčení svateb a plesů. V průběhu svých studií informatiky na Univerzitě Hradec Králové jsem pro UHK fotografoval a natáčel různé akce, které univerzita pořádala. Rok jsem pracoval jako videomaker pod Hradeckou firmou Animato. Nyní se živím jako videomaker a fotograf na volné noze. Své práci a zakázkám se věnuji naplno a s láskou. Rád budu spolupracovat také s Vámi.

Pokud máte zájem o fotografie nebo video, neváhejte se na mě se svým přáním obrátit. Udělám vše pro to, abych jej zhmotnil přesně podle Vašich představ.

Budu se těšit.

  • Lokality působení

    Hradec Králové, Praha, Pardubice

  • Typy focení

    Svatební fotograf, Fotograf aktů, Glamour fotograf, Portrétní fotograf, Produktový fotograf, Reportážní fotograf, Rodinný fotograf, Školní fotograf, Umělecký fotograf, Jiný / ostatní fotograf