Klarushe

Ráda bych zde nabídla své fotografické služby. Věnuji se fotografování nejen koní, ale i Vás, vašich pejsků a třeba cvaknu detail vašeho auta. Zkrátka... jsem ten typ fotografa, co i když se specializuje na koně a svatby, jde zkrátka do všeho! Co tedy hlavně fotím?
- koně
- psi
- svatby
- a sem tam i produkt (například pro Eliott Professional Care s.r.o. )

Místo působení mám hlavně Královehradecký a Liberecký kraj, ale často mne můžete potkat na šampionátech v Olomouci (nově i v Ostravě), a pokud jste třeba od Plzně nebo Českých Budějovic, i tam za Vámi přijedu. Aspoň se pokochám tou naší krásnou zemičkou, ne?
Vyjíždím ze dvou měst (vždy vybírám to pro Vás výhodnější – můžete si i tam sami odhadnout cenu za dopravu. Prosím, počítejte vždy, že jedu za Vámi i zpět)

Jedná se o města: Lázně Bělohrad (okr. Jičín) a Jablonec nad Nisou.

Cena jedné fotografie je 100 Kč/ks.Zvířata
Věnuji se převážně focení koní a koňských akcí, jako jsou závody, šampionáty nebo různá vystoupení. Vždy se snažím co nejvíce přiblížít Vašim představám.


Svatba
Mám menší a větší balíček. Je tedy jen na Vás, jeslti i v dnešní době chytrých telefonů s neskutečným roslišením, mne chcete na celý den, nebo jen na obřad.


Produkt
Produkt na bílém pozadí je klasika... ale proč se neodlišit? Ráda Váš produkt vezmu do terénu a nafotím jej někde v lese, na louce nebo u nějaké památky. Udělám podzimní, jarní nebo barevné zatiší, kam Váš produkt vložím... Vezmu jej do stáje, nebo položím na kapotu auta. Zaleží jaký ten Váš produkt je a jaké téma se k němu hodí.


Ráda bych Vám psala o tom, jak jsou mé fotografie jsou úžasné a dokonalé, ale vím, že na sobě musím ještě tvrdě makat, a tak se zmíním hlavně o tom, že jít za svými sny se vyplácí! Ač mě to stálo hodně ústupků a sil, nakonec se jako fotograf živím a sem tam napíšu i článek do Světa koní (no, jako fakt!), pravidelně píši do e-časopisu Jak fotit koně a povedlo se mi navázat pár velmi zajímavých spoluprací, kdy je každé společné focení jedno velké překvapení.

Zkrátka jsem jen blázen, co si plní sen, a tak k focení i přistupuji.

Důležité je pro mě, abychom si focení užili všichni, jak já, tak Vy a Váš koník (koníci). Nikam nespěchám, takže se nemusíte bát, že ten Váš krasavec nemá zrovna svůj den :) S trpělivostí (a dostatkem pamlsků) to vždy zvládneme ;) Kdo by pro nějakou tu mňaminku nezapózoval, že?

Fotívám většinou odpoledne/podvečer, kdy už máme krásně měkké světlo, což na šampionátech úplně nejde, že? Ale co, i tak se vždy se sebe snažím dostat to nejlepší a stále se vzdělávat.

Pokud Vás ještě cokoliv zajímá, neváhejte se ozvat :) Jsem tu pro Vás... protože "Fotografie je vzpomínka, kterou můžeme ukázat ostatním"

 • Lokality působení

  Hradec Králové, Praha, Chrudim, Kladno, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Nový Bydžov, Pardubice, Poděbrady, Rychnov nad Kněžnou, Říčany, Slaný, Svitavy, Trutnov

 • Typy focení

  Svatební fotograf, Portrétní fotograf, Produktový fotograf, Jiný / ostatní fotograf

Ceník

 • Fotka

  U mě se platí za fotku, znamená to, že si vyberete fotky, které pak upravím. Cena jednoho kusu je 100 Kč

  100 Kč
 • Svatby

  Ceny svateb se pohybují dle délky focení. Cena se tedy pohybuje od 4 000 do 10 000 Kč.

  4000 Kč