Newborn fotograf Žaneta Bělínová

NEWBORN
Fotografování miminek neboli newborn u Vás doma

Konečně se můžete radovat z přichodu svého ditěte, obdivujete jeho malé prstíky, ušklebky které dělá při usínaní, je to kouzelné období které si chcete zapamatovat a hrozně rychle utíka. Newborn focení neboli novorozenecké Vám může tuto vzpominku zachovat, proto i platí čím dříve tím lépe, pravidlem je max 14 dnu ale samozřejmě v určitých situacích se tato doba splnit nedá a lze fotit i později.

Newborn focení neboli novorozenecké probíha u Vás doma, může to někomu znít zvlaštně, ale ze své vlastní zkušenosti vím že cestovat s novorozencem nemusí byt vždy jednoduché a zvlašť naročné to může být i pro maminku po porodu císařem.

Newborn focení trvá většinou 2-3h, vše se ,ale odvíji od potřeb miminka. Na novorozenecké focení se nemusíte nijak připravovat. Ve sve podstatě stačí ,aby miminko bylo spokojené a to ideálně před focením nakojené a unavené a chtělo se miminku spát. Proč chci aby spalo? Ne vždy se samozřejmě zadaří a tak fotíme tvz. koukací a i sama je mám moc ráda, ale některé pozice nejsou s nespícím miminkem možné a je proto důležíté je uspat.

Veškeré vybavení co je k novorozeneckému focení potřeba vozím sebou včetně topení :-)

TĚŠÍM SE NA VÁS

  • Lokality působení

    Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

  • Typy focení

    Dětský fotograf, Svatební fotograf, Portrétní fotograf, Rodinný fotograf