Radek Pohnán

Dobrý den,
jmenuji se Radek Pohnán a jsem fotograf s vášní pro zachycení neopakovatelných okamžiků a emocí. Specializuji se na fotografování svateb, portrétů, business portrétů a rodinné fotografie. Dovolte mi, abych vám představil svůj přístup a služby, které nabízím.

Svatební fotografie jsou mou srdeční záležitostí. Chápu, že svatební den je jedním z nejdůležitějších dnů v životě každého páru, a proto se snažím zachytit všechny jedinečné okamžiky a emoce, které tento den provázejí. Od příprav nevěsty a ženicha, přes obřad až po svatební hostinu a oslavu, jsem vždy připraven zvěčnit každý detail. Mým cílem je vytvořit pro vás nádherné vzpomínky, které si budete moci vychutnat po celý život.

Ať už se jedná o individuální, párové nebo skupinové portréty, vždy se snažím zachytit osobnost a jedinečnost každého člověka. Pracuji s přirozeným světlem i s profesionálním studiovým osvětlením, abych dosáhl těch nejlepších výsledků. Před každým focením si s klientem promluvím o jeho představách a preferencích, abych mohl vytvořit portréty, které budou odrážet jeho styl a osobnost.

V oblasti business portrétů se zaměřuji na vytvoření profesionálních snímků, které budou reprezentovat vás i vaši firmu. Ať už potřebujete fotografie pro firemní web, propagační materiály nebo LinkedIn profil, postarám se o to, abyste na snímcích vypadali sebejistě a profesionálně. Pomohu vám s výběrem vhodného oblečení, pózy i výrazu, aby výsledné fotografie podtrhly vaši odbornost a důvěryhodnost.

Rodinné fotografie jsou pro mě velmi důležité, protože zachycují vzácné okamžiky a vztahy mezi nejbližšími. Ať už se jedná o focení dětí, rodinných oslav nebo generačních setkání, vždy se snažím o uvolněnou a přátelskou atmosféru, ve které se budete cítit dobře. Mým cílem je zachytit přirozené interakce a lásku, která ve vaší rodině panuje, a vytvořit tak vzpomínky, které si budete s radostí prohlížet i po mnoha letech.

Při své práci používám špičkové vybavení a nejmodernější technologie, abych zajistil nejvyšší kvalitu snímků. Zároveň však kladu důraz na kreativitu a individuální přístup ke každému klientovi. Mým cílem je nejen vytvořit krásné fotografie, ale také poskytnout svým klientům jedinečný zážitek a pohodlí během celého fotografického procesu.

Pokud hledáte fotografa, který s vášní a péčí zachytí vaše nejcennější okamžiky, ať už se jedná o svatbu, portrét, business snímky nebo rodinnou fotografii, budu potěš, když mi dáte příležitost s vámi spolupracovat. Společně vytvoříme nádherné vzpomínky, které budou trvat věčně.

Těším se na společné setkání a na možnost zachytit vaše jedinečné příběhy objektivem fotoaparátu.

S pozdravem, Radek Pohnán

více informací na webu fotografa
 • Lokality působení

  Praha, Kolín

 • Typy focení

  Svatební fotograf, Portrétní fotograf

 • Ostatní služby

  Tisk fotografií

Ceník

 • Portrét

  Nabízím pohodové fotografování a přátelskou a uvolněnou atmosféru.

  od 2590 Kč
 • Business portrét

  Nabízím vytvoření profesionálních snímků, které budou reprezentovat vás i vaši firmu.

  od 3490 Kč
 • Svatební den

  Svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků, zachytím pro vás všechny jedinečné okamžiky a emoce.

  od 12990 Kč