Svatební fotograf Pavel Prokeš

Každý snímek, každý zachycený okamžik, je příběhem, který čeká, až bude vyprávěn. Jsem Pavel Prokeš, váš průvodce na cestě k věčnému uchování vzácných momentů vaší svatby. S profesionální precizností a hlubokým porozuměním k vašim přáním a snům nabízím zachycení těch nejintimnějších a nezapomenutelných emocí vašeho velkého dne.

Fotografie není pro mě pouze povoláním, ale vášní a cestou, kterou sdílím s každou nevěstou, usilujíc o zachycení jedinečnosti a krásy jejího dne. S vědomím, že detaily a momenty činí každou svatbu neopakovatelnou, přistupuji k vám s individualizovaným přístupem, který odráží vaše sny a představy.

Působím po celé České republice a snažím se zachytit příběhy plné emocí a krásy, abych pro vás vytvořil nezapomenutelné snímky, které se stanou vaším cenným dědictvím.

více informací na webu fotografa
 • Lokality působení

  Praha, Brno, Ostrava, Beroun, Blansko, Břeclav, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Frýdek-Místek, Havířov, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Hustopeče, Chomutov, Chrudim, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kopřivnice, Krnov, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Nový Bydžov, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Otrokovice, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Prostějov, Přerov, Příbram, Rokycany, Roudnice nad Labem, Říčany, Slaný, Svitavy, Šumperk, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou

 • Typy focení

  Svatební fotograf, Dětský fotograf, Portrétní fotograf, Produktový fotograf, Reportážní fotograf, Rodinný fotograf, Školní fotograf, Umělecký fotograf, Jiný / ostatní fotograf

 • Ostatní služby

  Tisk fotografií, Foto budka

Ceník

 • Celý svatební den

  Celý svatební den

  15500 Kč
 • Obřad a hostina

  Obřad a hostina

  12500 Kč
 • Obřad

  Obřad

  8900 Kč