Nabízím profesionální brandové focení, které pomůže zvýraznit Vaši značku nebo firmu. Brandové focení je zaměřeno na vytvoření vizuálního stylu, který bude odpovídat Vaší značce, Vašemu podnikání a bude přitahovat pozornost Vašich potenciálních zákazníků.

Firemní focení zase slouží k vytvoření kvalitních fotografií Vás nebo Vašich zaměstnanců, které můžete využít například na vašem webu, prezentaci firmy, firemních dokumentech nebo na firemních profilech na sociálních sítích.

Mé služby zahrnují nejenom samotné focení, ale také konzultaci ohledně výběru vhodné lokality, výběru stylu a designu fotografií, retušování a další práce s fotografiemi. Mým cílem je poskytnout Vám fotografie, které budou dokonale odpovídat Vašim požadavkům a přispějí k rozvoji Vaší značky nebo firmy. Do metadat finálních fotek vám vložím klíčová slova, pokud budete o toto stát.

Možnost profesionálního líčení za 1500 Kč nebo líčení vč. hair stylingu od 1600Kč. Nutné domluvit předem.

Pokud máte zájem o mé služby, neváhejte mne kontaktovat a ráda Vám poskytnu další informace a odpovím na Vaše dotazy.

Podrobnosti

 • Cena
  od 3 000 Kč
 • Lokality

  Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Kopřivnice, Nový Jičín

 • Typy fotografa

  Portrétní fotograf

 •   Délka focení
  45 - 60 min. focení hod
 •   Co není zahrnuto v ceně?

  Tištěné fotografie

 •   Jak to u nás probíhá?

  Telefonicky či emailem probereme Vaše očekávání a potřeby, vybereme vhodné místo na focení, příp. se domluvíme na focení v sídle firmy. V případě zájmu mi ve zkratce napište k čemu mají fotografie sloužit, odkaz na webové stránky, příp. vizuální identitu.

  Během focení se snažím vést klienty tak, aby vypadali co nejlépe. Průběžně s nimi konzultuji výsledky a přizpůsobuji fotografie podle jejich přání a potřeb.