Jsme dvojice svatebních fotografů - Patrik & Radka. Jsme manželé 8 let a tak víme jaké to je plánovat svatbu. V roli ženicha a nevěsty jsme už byli. Moc rádi na to vzpomínáme nad svatební fotoknihou.

Na společné schůzce se trochu poznáme. Řeknete nám jakou máte představu a my přidáme naše postřehy. Pokud se vám budeme líbit, hodíme to na papír a zůstaneme v kontaktu až do svatby.
Nafotíme vaši svatbu od příprav po večerní zábavu.
Radka vám pomůže s tím co bude třeba, bude mně asistovat nebo sama fotit. Jsme vaši nenápadní společníci. Fakt nás to baví a bude to bavit i vás.

Kromě samotného focení dostanete velkou péči při výběru a úpravě fotek do finální podoby. Všechny fotky dostanete digitálně v maximální možné kvalitě - připravte se na pořádný balík dat. Můžeme vám vytvořit fotoknihu, tištěné fotky nebo obrazy. Jezdíme po celé ČR.

Pracujeme jako tým. Vždycky sebou vozíme spoustu krámů, aby nám náhodou nic nechybělo. Například 3 foťáky, mraky paměťových karet, minimálně 5 objektivů, blesky, světla a další udělátka. Vypadáme jako vánoční stromeček i v létě.

Těšíme se na spolupráci i s vámi.
Patrik & Radka Schöberovi

Podrobnosti

 • Cena
  od 9 000 Kč
 • Lokality

  Praha, Brno, Ostrava, Beroun, Blansko, Břeclav, České Budějovice, Český Krumlov, Frýdek-Místek, Havířov, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Hustopeče, Chrudim, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karviná, Kladno, Kolín, Kopřivnice, Krnov, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Liberec, Mělník, Mladá Boleslav, Nový Bydžov, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Otrokovice, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Prostějov, Přerov, Příbram, Rychnov nad Kněžnou, Říčany, Slaný, Svitavy, Šumperk, Tábor, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou

 • Typy fotografa

  Svatební fotograf

 •   Délka focení
  4 hod
 •   Co je zahrnuto v ceně?

  Svatební balíčky jsou na 4, 8 nebo 12 hodin focení, včetně našeho cestování do místa svatby. Dostanete od 150ti do 400 upravených digitálních fotek (podle délky focení) a internetové album na 1 rok. Takže až si vyberete napište mně a rád se s vámi uvidím na schůzce.

  Více informací ke svatebnímu focení
  https://okemfotografa.cz/cenik/informace-ke-svatebnimu-foceni/#info

 •   Co není zahrnuto v ceně?

  K základnímu balíčku je možné přidat: Předsvatební focení - tzn. že ještě před svatbou dostanete asi 20 digitálních fotek. Tím si nás vyzkoušíte a my vás rádi poznáme předem. Můžeme vytvořit krásnou fotoknihu. Standartně v plátěných deskách, v barvě, kterou si vyberete. Velikost je 30x30 cm a má 80 stran. Je to zážitek si tím listovat a prohlížet si fotky až do velikosti 60x30 cm. Fotky v takovém rozměru a kvalitě jsou prostě pecka.

 •   Jak to u nás probíhá?

  Na společné schůzce se trochu poznáme. Řeknete nám jakou máte představu a my přidáme naše postřehy. Pokud se vám budeme líbit, hodíme to na papír a zůstaneme v kontaktu až do svatby. Nafotíme vaši svatbu od příprav po večerní zábavu. Minimální čas focení je 4 hodiny, ale zůstaneme s vámi klidně až do aleluja. Radka vám pomůže s tím co bude třeba, bude mně asistovat nebo sama fotit. Jsme vaši nenápadní společníci. Fakt nás to baví a bude to bavit i vás. Kromě samotného focení dostanete velkou péči při výběru a úpravě fotek do finální podoby. Už v den svatby můžete dostat 20 vytištěných fotek. Všechny ostatní fotky dostanete digitálně v maximální možné kvalitě - připravte se na pořádný balík dat. Můžeme vám vytvořit fotoknihu, tištěné fotky nebo obrazy. Jezdíme po celé ČR a doprava je v ceně.

 •   Co je u nás speciální?

  To co děláme - děláme zodpovědně.