Fotoateliér Miky Sütö

Jmenuji se Miky Sütö a nejčastěji se zabývám portrétní, rodinnou, těhotenskou a uměleckou fotografii. Svatební fotografie mne láká a začínám si budovat portfolio. Máte li zájem o spolupráci, neváhejte mne kontaktovat. Rád vás vyfotím ve vlastním fotoateliéru, u vás doma, v práci nebo v oblíbeném parku. Více o mne se dozvíte na www.mikysuto.cz. Pro amatérské i profesionály fotografy nabízím možnost krátkodobého pronájmu mého fotoateliéru.

 •  Lokality focení

  Praha, České Budějovice, Ostrava, Příbram

 •  Kategorie focení

  Fotograf aktů, Svatební fotograf, Dětský fotograf, Glamour fotograf, Portrétní fotograf, Produktový fotograf, Rodinný fotograf, Umělecký fotograf, Vánoční focení, Jiný / ostatní fotograf

  Doplňkové informace

 • Používané vybavení

  Jsem vybaven digitální full frame zrcadlovku Nikon D750, dále zrcadlovkou s APS-C snímačem Nikon D7100, objektivem s pevným ohniskem 50mm f1,8 a Sigmou 17-70mm f 28.8-4 DC makro.

 • O ateliéru

  Fotoateliér si zamilujete svou přátelskou atmosférou, čistým interiérem a velmi dostupnou lokalitou (2 stanice z Anděla). Fotoateliér se nachází v pražských Košířích na adrese Plzeňská 470/76 mezi divadlem Orfeus a prodejnou s vodnými dýmkami. K dispozici je profesionální vybavení a rekvizity vhodné na focení, které se postupně doplňují i obměňují.

  Alba