
Desítky cateringů na jednom místě
Hledáte nejen fotografa, ale také catering? Na caterings.cz najdete největší výběr cateringů v ČR včetně jejich nabídek a hodnocení. Snadnější už to nebude.
Podívat se na caterings.czOd 1.8.2022 Vám nabízím možnost sestavení si individuálního balíčku pro profesní nebo business portrét. Pro Vás to znamená, že zaplatíte předem pouze hodinovou taxu ve výši 2 000 Kč a na Vás pak je, kolik fotografií na retušování si vyberete. Za každou takovou fotografii, která bude v JPG i s průhledným pozadím ve formátu PNG zaplatíte 500 Kč. V případě focení v ateliéru Vám navíc zaúčtuji cenu pronájmu.
S sebou na focení přivezu mobilní ateliér, se zábleskovými světly, stativem a fotografickým pozadím.
Praha, České Budějovice, Příbram
Portrétní fotograf
Od 1.8.2022 Vám nabízím možnost sestavení si individuálního balíčku pro profesní nebo business portrét. Pro Vás to znamená, že zaplatíte předem pouze hodinovou taxu ve výši 1 000 Kč a na Vás pak je, kolik fotografií na retušování si vyberete. Za každou takovou fotografii, která bude v JPG i s průhledným pozadím ve formátu PNG zaplatíte 500 Kč. V případě focení v ateliéru Vám navíc zaúčtuji cenu pronájmu.
S sebou na focení přivezu mobilní ateliér, se zábleskovými světly, stativem a fotografickým pozadím.
Informace se dozvíte na www.mikysuto.cz