Malé podniky mají často napjaté rozpočty a jejich zaměstnanci sedí na více židlích. A tak pokud jste majitelem malé firmy, musíte být kreativní.

A já vlastně jsem ten umělec, který vám s tím pomůže. Toto focení vymyslíme společně s Vámi, zaprvé detailně probereme vaši značku a klientelu, pak já navrhnu idea focení, které by vaši značce slušely a ukazovaly její cennosti zákazníkům. Další cenná výhoda tohoto focení tkví v tom, že já zajišťují focení se "složitým" světlem, což vaši značku velmi odliší od 99% značek, které vždy fotí na bílém pozadí s bílém světlém a nebo denním.

Podrobnosti

 • Cena
  od 3 700 Kč
 • Lokality

  Praha, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Poděbrady, Příbram, Říčany, Slaný

 • Typy fotografa

  Umělecký fotograf

 •   Délka focení
  3 hod
 •   Co není zahrnuto v ceně?

  Cena neobsahuje:
  - Vyretušované fotky nad rámec balíčku (každá další fotka +250 kč)
  - další členy týmu a pronájem studia se platí zvlášť

  Cena obsahuje:
  - konzultace před focením 1-2hod
  - organizace focení (zajištění týmu pro účely focení - vizážista, profi modelka, pronájem studia, stylista)
  - focení
  - 10 vyretušovaných fotek

 •   Jak to u nás probíhá?

  Plánování focení trvá cca 3-4 dny. Během prvního setkání zjistím vaši představu ohledně focení a domluvíme se na výsledku, jaký chcete dosáhnout a vybereme vyhovující termín focení. Následující den pošlu vám moodboard (příkladné výsledné obrázky a plán focení), výběr modelek, ze seznamu si vyberete modelku, která se vám libí. Potom v den focení se potkáme ve studiu, kam dorazíte pokud chcete proces vidět. Týden po focení dostanete upravené fotky na odkaze.

 •   Co je u nás speciální?

  Přizpůsobení potřebám zákazníka. Kreativní přístup - unikátní focení sestavené pod vaši značku. Umělecká fotka, která vás odliší od konkurence.