Jedná se o focení oděvů/šperků (zboží) pro vaši značku. Focení zajišťuji celkem sama, od vás je potřeba jenom poskytnout zboží pro focení a sdílet se mnou vaši představu. Zajišťuji fotostudio s profi světly (takže se dá nafotit krásně i bez sluníčka např. v zimě), modelky z agentury, služby vizážista, stylista (který vytvoří aktuální looky z vašeho zboží a stylově je doplní). Styl focení je vždy diktován stylem vaši značky a celé focení je prováděno tak, abyste jako podnikatel získal největší zisk.

Podrobnosti

 • Cena
  od 3 000 Kč
 •   Délka focení
  4 hod
 •   Co není zahrnuto v ceně?

  Cena neobsahuje:
  - další členy týmu a pronájem studia se platí zvlášť
  - Dopravu zboží do fotostudia a zpáteční odvoz zboží

  Cena obsahuje:
  - konzultace před focením 1-2hod
  - organizace focení (zajištění týmu pro účely focení - vizážista, profi modelka, pronájem studia, stylista)
  - focení 10-30 oděvů
  - od 100 retušovaných foto

 •   Jak to u nás probíhá?

  Plánování focení trvá cca 3-4 dny. Během prvního setkání zjistím vaši představu ohledně focení a domluvíme se na výsledku, jaký chcete dosáhnout a vybereme vyhovující termín focení. Následující den pošlu vám moodboard (příkladné výsledné obrázky a plán focení), výběr modelek, ze seznamu si vyberete modelku, která se vám libí. Potom v den focení se potkáme ve studiu, kam dorazíte s oblečení/zbožím (nebo ho vyzvednu já den předtím). Týden po focení dostanete upravené fotky na odkaze.

 •   Co je u nás speciální?

  Přizpůsobení potřebám zákazníka. Plán celého focení je orientační. Buď mohu zajistit úplně všechno abyste se nemusel(a) o nic starat a jenom předat / vyzvednout zboží a pak dostat fotky a nebo plán mohu upravit podle vaši představy (např. mohu vynechat vizáž, a nebo pokud máte svůj ateliér tak vynechat studio), takže cena se vyvíjí od toho jaké služby v balíčku máte. Dá se na tento druh focení objednat pouze fotografku (mě) a cena je tedy od 3000 kč.

  - Přehledný rozpočet. Před focením posílám Excel tabulku, kde je rozepsaná každá položka a je uvedená její cena. Tabulka je editovatelná! Takže pokud něco změníte, hned uvidíte aktualizovanou cenu. Tímto způsobem přehledně si upravíte focení pro přesně svůj rozpočet.