FOCENÍ od Klarushe

Snažím se, aby jakkékoliv focení proběhlo v dobré náladě a pohodě mé i Vaší (nebo Vaších mazlíčků). Není důvod nějak spěchat, důležíté je, abychom si to společně užili. Co se týče mé práce, ráda si vyslechnu Vaši představu a zkusím ji splnit, ale také mám ráda (hlavně u produktů), když mohu trochu popustit uzdu své fantazii a tak vytvořit fotky trochu jiné, než kterých je plný internet (bílé pozadí je přeci jen všude, ale i to Vám nafotím).

Preferuji Královehradecký a Liberecký kraj, ale ani Praha (případně okolí Kladna) není problém.


Zvířata
Věnuji se převážně focení koní a koňských akcí, jako jsou závody, šampionáty nebo různá vystoupení. Vždy se snažím co nejvíce přiblížít Vašim představám.


Svatba
Mám menší a větší balíček. Je tedy jen na Vás, jeslti i v dnešní době chytrých telefonů s neskutečným roslišením, mne chcete na celý den, nebo jen na obřad.


Produkt
Produkt na bílém pozadí je klasika... ale proč se neodlišit? Ráda Váš produkt vezmu do terénu a nafotím jej někde v lese, na louce nebo u nějaké památky. Udělám podzimní, jarní nebo barevné zatiší, kam Váš produkt vložím... Vezmu jej do stáje, nebo položím na kapotu auta. Zaleží jaký ten Váš produkt je a jaké téma se k němu hodí.


více na: www.klarabrunova.cz či na instagramu (@klarushbruna) nebo na mém facebookovém probilu (Brůnová Klára)

Podrobnosti

  • Cena
    od 100 Kč
  • Lokality

    Hradec Králové, Liberec

  • Typy fotografa

    Jiný / ostatní fotograf